Péče o interiér

Čištění plastů interiéru

Pracovníci očistí všechny plastové části interiéru od prachu, mastnoty a jiných nečistot pomocí Tornadoru Gun a hadříků. Vše za pomoci čistící chemie a vody.

Ošetření plastových dílů interiéru

Po čištění plastů interiéru od prachu, mastnoty a jiných nečistot a následně tyto části ošetří přípravkem na plastové díly. Tento přípravek ctí vlastnosti povrchu. Matné části zůstanou matné a lesklé části zůstanou lesklé. Použitý přípravek obsahuje vonnou přísadu.

Ošetření kožených sedadel

Kožená sedadla a ostatní části potažené kůží se jemně, ale pečlivě očistí, aby na povrchu nezůstal prach a nečistoty. Po oschnutí se do kůže vetře speciální přípravek na přírodní bázi, který se do ní vpije, ošetří ji, zvláční a oživí vzhled. Přípravek sám o sobě není mastný, takže sedadla nemohou znečistit oděv. Po asi 15 minutách se všechny kožené části otřou papírovým hadříkem pro případ, že by se v některých místech celá vrstva naneseného přípravku nevpila do kůže. Používáním tohoto přípravku se zabrání stárnutí kůže, a tím i jejímu praskání.

Luxování a suché čištění interiéru

Výkonnými vysavači odstraníme veškerý prach a hrubší nečistoty z očalouněného interiéru mimo stropu auta, do čehož jsou zahrnuty sedačky, čalouněné výplně dveří, podlaha a zavazadlový prostor, včetně podlahových koberečků a gum a otření prachu v interiéru. K ošetření nejsou použity žádné chemické přípravky.

Tepování interiéru vozidla

Provádí se následně po luxování pomocí tepovacího stroje, za použití speciálního nepěnivého přípravku, kterým se vlhkou cestou odstraňují zbytky prachu, nečistoty, zašlá špína a skvrny z čalounění. Na požádání zákazníka provedeme i tepování stropu interiéru. Při tepování je nutno počítat s delším dosycháním čalouněných prvků interiéru.

Tepování stropu

Provádíme speciálním přístrojem, který usnadňuje čištění náchylných míst na nasáknutí vodou. Po vyčištění Tornador Gun dochází k rychlému vysušení. Více informací o Tornador Gun naleznete v popisu této technologie.

Tornador Gun

Je pistole s nasávací nádobkou poháněná stlačeným vzduchem, která velmi jemně rozprašuje jak vzduch, tak tekuté čisticí prostředky a víří je pod velkým tlakem.V trychtýři se nachází jednostranně otevřená, tenká hadička na stlačený vzduch,která se při výstupu vzduchu spirálovitě otáčí. Vystupující vzduch se roztáčí a vzniká rotující vír podobně jako u tornáda. Výsledný účinek zajišťuje takzvaný „tornádo efekt“, při kterém se extrémně velkou silou uvolňují nečistoty z ošetřovaného povrchu.