Péče o lak

Renovace laku

Po umytí a očištění laku karoserie od nečistot, hmyzu a asfaltu se karoserie vytře do sucha a provede se ošetření venkovních plastů. Po té se matový a zoxidovaný lak brousí úhlovou bruskou s proměnnými otáčkami pomocí tekuté brusné pasty, která se nanáší na brusný kotouč. Postupně se přebrousí celá karoserie, přičemž se použije podle zašlosti laku a hloubky oděrek hrubost brusné pasty. Po přebroušení celé karoserie se vozidlo umyje, vytře do sucha a je připraveno na provedení dlouhodobé ochrany laku (Star-Wax).

Star-Wax šestiměsíční ochrana laků (ochrana teflonem)

Tato služba se provádí na důkladně umytém a očištěném laku karoserie, po ošetření venkovních plastů. Při nanášení tohoto přípravku, které se provádí pomocí kotouče el. leštičky, jsou plasty chráněny tenkou vrstvou a přípravek neproniká do jejich pórů. Po nanesení přípravku na celý povrch karoserie se nechá přibližně 25 min. působit a potom se el. leštičkou rozleští do vysokého lesku. Na špatně přístupných místech se nanášení i leštění provádí ručně. K leštění je použit přípravek Star-Wax.

Třívrstvý vosk – dvanáctiměsíční ochrana laku

Tato služba se provádí na důkladně umytém a očištěném laku karoserie, po ošetření venkovních plastů. Při nanášení tohoto přípravku, které se provádí pomocí kotouče el. leštičky, jsou plasty chráněny tenkou vrstvou a přípravek neproniká do jejich pórů. Po nanesení přípravku na celý povrch karoserie se nechá přibližně 25 min. působit a potom se el. leštičkou rozleští do vysokého lesku. Na špatně přístupných místech se nanášení i leštění provádí ručně. K leštění jsou použity tři vrstvy různých vosků. Tato služba je obdobná jako “skleněný vosk”.

Renovace světlometů

Jedná se o renovaci předních i zadních světlometů technologií 3M, bez demontáže, které jsou jakýmkoliv způsobem poškozeny – vlivem povětrnostních podmínek, provozem a stárnutím vozidla dochází k jejich oxidaci i tvorbě škrábanců, které mají za následek celkové zmatnění vnější plochy světlometů. To vše přispívá k nižší svítivosti, která je obzvlášť v zimních měsících velmi důležitá.